Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Nasze aukcje na Allegro
Allegro
Zbieraj punkty Payback!
Payback

 

Układ rozrządu

Rozrząd - dostarczenie ładunku (powietrza lub mieszanki paliwowo-powietrznej) do cylindra i odpowiada za odprowadzanie gazów (spalin) do kanałów wylotowych.
Układ rozrządu znajduje się w każdym silniku tłokowym czterosuwowym. Jest to bardzo ważny układ często lekceważony przez niedoświadczonych kierowców, jego awaria doprowadza przeważnie do uszkodzeń zaworów i tłoków, zwłaszcza w nowoczesnych silnikach wysokoprężnych. Zalecamy okresową co 10-20tyś km. kontrolę wizualną pasta i osłon oraz wymianę pasta i rolek, czasem pompy wodnej wg zaleceń producenta silnika.

W naszej ofercie posiadamy całą gamę części zamiennych do serwisowania układu rozrządu w niemal wszystkich samochodach osobowych i dostawczych produkowanych na Świecie.
 

Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstwa z branży transportu, warsztaty samochodowe oraz hurtownie. Zajmujące się również sprzedażą części zamiennych do samochodów zabytkowych i starszych roczników.

Aby wyszukać części w naszym sklepie internetowym kliknij << TU >>

 Jeśli nie uda ci się znaleźć części lub ceny w naszym katalogu zadzwoń lub napisz mailowosamli@samli.pl  czego potrzebujesz.

Zapraszamy do współpracy SAMLI.PL

Zadzwoń:
  533 380 570|

Infolinia czynna: pn - pt: 8:00 18:00 | info@samli.pl