Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Nasze aukcje na Allegro
Allegro
Zbieraj punkty Payback!
Payback

SKLEP INTERNETOWY - SAMLI
Złożenie zamówienia w sklepie internetowym SAMLI oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

1. Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem www.SAMLI.PL jest firma 'SAMLI" z siedzibą:84-230 Rumia
ul.Dąbrowskiego 19, wpisana do ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta Miasta Rumia . Nr rachunku bankowego
BANK SPÓŁDZIELCZY W RUMI * 29835100030005153630000010

2. Zamówienia w sklepie internetowym SAMLI można składać po uprzednim zalogowaniu się .

3. Zgodnie z obowiązującymi przepisami zamówienie w sklepie internetowym SAMLI może złożyć każda osoba prawna lub fizyczna, która ukończyła 18 lat i posiada zdolności do zawierania umów cywilno-prawnych. Osoby młodsze mogą korzystać ze sklepu wyłącznie za zgodą rodziców lub opiekunów.

4. Sklep internetowy SAMLI realizuje zamówienia wyłącznie na terytorium Polski i złożone wyłącznie przez osoby wskazane w pkt 3 Regulaminu.

5. Oferta przedstawiona na stronie www.samli.pl nie jest ofertą handlową wg Kodeksu Cywilnego.

6. Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym SAMLI są cenami wyrażonymi w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny nie zawierają opłaty za przesyłkę. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia i jego potwierdzenia przez naszego konsultanta.

7. Opłata za dostawę jest uzależniona od wagi towaru łącznie z opakowaniem, oraz od wybranego sposobu jego dostarczenia.
Dostawa realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej trafia do adresata zgodnie z informacją i terminami obowiązującymi w Poczcie Polskiej.

8. PROMOCJE I WYPRZEDAŻE
Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

9. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

10. W przypadku braku towaru w magazynie, w chwili realizacji zamówienia, produkt jest natychmiast uzupełniany a klient zostaje poinformowany o najbliższym możliwym terminie realizacji zamówienia. Zamówienie może zostać nulowane, na prośbę klienta, do czasu wysłania przesyłki.

11. Sklep internetowy SAMLI zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów występujących w ofercie, wprowadzania nowych towarów oraz modyfikacji istniejących. Zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji, które zostały już ostatecznie potwierdzone telefonicznie.

12. REALIZACJA ZAMÓWIENIA
Warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, w szczególności podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail umożliwiającego naszemu pracownikowi weryfikację złożonego zamówienia. Po przyjęciu zamówienia sprzedawca potwierdzi je telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Zamówienia, których potwierdzenie nie jest możliwe nie będą realizowane.

---SAMLI zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia w przypadku, gdy zamówiony towar nie jest dostępny na skutek wyczerpania zapasów. W takim przypadku klient zostanie poinformowany o takim przypadku telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

--- Zamówienia potwierdzane są w ciągu 1 dnia roboczego od momentu otrzymania. O otrzymaniu zamówienia informujemy listem e-mail wysyłanym na adres zgłoszony podczas rejestracji konta klienta w sklepie SAMLI, z informacją o przyjęciu zamówienia i z prośbą o potwierdzenie ważności zamówienia.

--- Proces rozpatrzenia i realizacji zamówienia polega na:
* wysłaniu e-maila z potwierdzeniem danych osobowych oraz ilości, rodzaju i ceny zamawianego towaru,
* sprawdzeniu przez firmę kompletności otrzymanych danych,
* potwierdzeniu telefonicznym zamówienia i sposobu dostawy,

---. Jeśli uzyskanie potwierdzenia drogą telefoniczną w ciągu 3 dni roboczych nie będzie możliwe, zamówienie zostanie anulowane.

13.CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA
Wszystkie zamówione produkty dostarczane są Pocztą Polską lub przesyłką kurierską UPS. Dostawa następuje w przeciągu od 2 do 5 dni roboczych od momentu:
* telefonicznego lub elektronicznego potwierdzenia zamówienia, w przypadku wysyłki towaru płatnej przy odbiorze;(za pobraniem)
* potwierdzenia wpłynięcia pieniędzy na konto bankowe, w przypadku wysyłki towaru płatnego przelewem. lub przedpłata.

14. PŁATNOŚĆ
---przelewem na rachunek bankowy. Numer rachunku dostępny jest w linku KONTAKT oraz podawany jest w koszyku gdy wybierzecie Państwo opcję płatności PRZELEW.
Towar wysyłamy po wpłynięciu kwoty na rachunek.
---przy odbiorze, czyli za tzw. pobraniem, klient płaci za całość zamówienia w momencie odbioru zamówionego towaru od kuriera, listonosza lub na poczcie.

15. SAMLI dokłada należytej staranności, aby asortyment oraz ceny towarów w sklepie internetowym jak najdokładniej odpowiadały rzeczywistości. W przypadku wystąpienia błędów, rozbieżności zostaną skorygowane w trakcie telefonicznego potwierdzania zamówienia.

16.Firma SAMLI dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne dostępnych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Sklep nie odpowiada jednak za błędne podanie parametrów i właściwości towaru lub nagłą ich zmianę dokonane przez producenta. Zdjęcia produktów mogą nieznacznie różnić się od oryginałów.

17. Dane osobowe podawane podczas rejestracji klienta będą przetwarzane przez firmę "SAMLI". wyłącznie w celu realizacji zamówień, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 02.101.926 z póz.
zm.) i nie będą udostępniane osobom trzecim . Gwarantujemy także iż bez Państwa zgody nie będziemy wysyłać żadnych materiałów marketingowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą "O świadczeniu usług drogą elektroniczną" z
dnia 18 lipca 2002 roku (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)

18. Wszystkie towary zakupione w sklepie internetowym SAMLI są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela na terenie Polski.

19. REKLAMACJE I ZWROTY
Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, które powstały podczas transportu, będą rozpatrywane tylko w przypadku spisania, w momencie odbioru przesyłki, protokołu reklamacyjnego - w obecności przedstawiciela
Poczty Polskiej lub pracownika firmy spedycyjnej. W takim przypadku Kupujący zobowiązany jest do niezwłocznego kontaktu z firmą "SAMLI" pod numerem telefonu 601637430 lub mailem na adres: samli@samli.pl , celem wyjaśnienia sprawy.W celu przyspieszenia reklamacji prosimy o podanie numeru zamówienia.

--- Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000r z poz. zm.), Konsument może zrezygnować (w drodze odstąpienia) z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy
sprzedaży i zwrocie towaru. Obowiązujaca jest forma pisemna i termin 10dni od daty odebrania przesyłki. Produkt podlegający zwrotowi nie może nosić znamion użytkowania oraz musi być dostarczony, na adres: "F.H.U SAMLI" ul.Dąbrowskiego 19 84-230 Rumia od pn-pt. w godz od 8.00-18.00 nr tel 058 6712711, wraz z jego oryginalnym opakowaniem, wszelkimi foliami zabezpieczającymi, dokumentami i rachunkiem , nie później niż w terminie 14 dni od daty odstąpienia. Sklep gwarantuje zwrot
kwoty równej zapłaconej cenie. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym w terminie 7 dni od daty otrzymania towaru. Koszty związane z dostarczeniem towaru pokrywa klient.Firma SAMLI nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za
pobraniem.

20. Nazwy producentów i znaki towarowe należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach internetowych firmy SAMLI wyłącznie w celach informacyjnych.

21. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

22. Sądem właściwym dla rozpatrywania ewentualnych sporów wynikających z realizacji umowy zakupu jest sąd właściwy dla siedziby wykonawcy usługi.
 

Zadzwoń:
  533 380 570|

Infolinia czynna: pn - pt: 8:00 18:00 | info@samli.pl